Оборонні інновації, 10-11 червня 2021

Оборонні інновації

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Оборонні інновації», яка відбудеться 10 – 11 червня 2021 на базі ДУ «Одеська Політехніка». Організатори: ДК «Укроборонпром», ДУ «Одеська Політехніка», КПІ ім. Ігоря Сікорського, НАУ ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Приватна установа “Університет “Київська школа економіки”.

Конференція передбачає роботу за такими секціями:

• Радарні системи
  • Броньована техніка
  • Авіабудування та авіаремонт
  • Морська техніка
  • Високоточне озброєння та боєприпаси
  • Кіберзахист

Тематичні напрями для доповідей в секціях:

• Створення ОВТ на основі нових фізичних принципів (квантових, інформаційних, космічних, гіперзвукових, біотехнологій тощо).
  • Оснащення ОВТ двигунами, що працюють на альтернативних джерелах енергії.
  • Технології розвідки з використанням роботизованих систем
  • БПЛА як засіб корегування вогню з повітря.
  • Створення зенітних установками для боротьби з низько літаючими цілями, роєм БПЛА та дронів.
  • Технології забезпечення стійкості зв’язку під час застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.
  • Автоматизовані системи управління збройними силами стратегічного і тактичного рівня.
  • Технології активного та динамічного захисту броньованої техніки.
  • Використання композиційних матеріалів для виготовлення озброєння, броньованих елементів ОВТ, захисту ОВТ та особового складу.
  • Технології виробництва вибухових речовин підвищеної могутності.
  • Створення смарт боєприпасів.
  • Технології самонаведення високоточної зброї з використанням штучного інтелекту.
  • Створення систем спостереження, наведення та ураження на новітніх принципах дії.
  • Технології створення засобів радіаційної, хімічної та біологічної розвідки, моніторингу та захисту.
  • Протидія лазерним промінням оптико-електронних систем спостерігача.
  • Мобільні комплекси з технологією штучного інтелекту для високоточного ураження цілей.
  • Альтернативні технології виготовлення гільз промислового використання
  • Технології підводного зварювання.
  • Альтернативні технології створення систем наведення.
  • Створення роботизованих платформ різноманітного призначення.
  • Автономні системи забезпечення морської техніки.
  • Автономні безпілотні комплекси.
  • Технології створення засобів космічної, повітряної та наземної розвідки, захисту та ураження
  • Технології прогнозування граничного технічного стану конструкцій військової техніки.
  • Cистеми криптографічного та стеганографічного захисту інформації.
  • Технології кіберзахисту.
  • Застосування оцінки ефективності озброєння та військової техніки при проектуванні автономних об’єктів з елементами штучного інтелекту.
  • «Статистичний аналіз характеристик суден типу PACSCAT»
  • Автономні безпілотні комплекси та їх призначення у військовій техніці.
  • Створення роботизованих, автономних і дистанційно керованих зразків озброєння та військової техніки.

Запрошуємо науковців взяти участь у цьому заході.

Для участі у заході необхідно до 16 квітня 2021 року надати інформацію про назву доповіді та одного із доповідачів.

Для участі у конференції необхідно заповнити goolge-форму за посиланням: https://forms.gle/jx42ziNU9FujMEzw8.

За додатковою інформацію звертайтесь за телефоном 0977964523, Оксана Юрчишин,
Департамент інновацій та трансферу технологій.