Вебінар: Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат

звіт про перевірку на плагіат

Запрошуємо долучитися до вебінару  “Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат”, що відбудеться 22 квітня о 15:00. На вебінарі буде розглянуто основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат, практичні кейси та найцікавіші запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті. Вебінар буде цікавий студентам, викладачам, адміністрації закладів вищої освіти та всім, хто пише академічні тексти.

Захід відбудеться за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» – Academic IQ та компанії Unicheck Україна. Усі учасники отримають цікаві матеріали від спікера та спеціальні промокоди.

Спікер заходу – експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко.

Ключові аспекти вебінару:

• – Як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки   на плагіат;
  • – Чому звіт подібності – не довідка про перевірку;
  • – На які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу;
  • – Які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ ім. Г. І. Денисенка