Можливості навчання на час воєнного стану

Департаментом навчально виховної роботи підготував пояснення процедур для студентів щодо навчання на час воєнного стану. У статті детально пояснено алгоритми щодо оформлення:

Індивідуальний графік навчання

Індивідуальне перенесення дисциплін

• Надається за заявою студента та погодженням деканату.
  • Заява подається протягом 2х перших тижнів навчання (бажано до 17 квітня, але крайній термін – до семестрового контролю).
  • Переносити ВСІ дисципліни недоцільно, бо це суттєво збільшить навчальне навантаження в наступних семестрах.
  • Алгоритм оформлення індивідуального перенесення дисциплін

Академічна відпустка

• Надається за заявою студента та погодженням деканату. До заяви можуть бути надані підтвердні документи (фото чи скан).
  • Академічна відпустка надається терміном на 1 рік.
  • Якщо студент, який оформив академічну відпустку, раптом вирішує з неї достроково вийти і почати з вересня навчання зі своєю групою, не втрачаючи рік, то весь навчальний план за весняний семестр 2021/2022 н.р. він повинен виконати до 31.08.2022.
  • Магістри 2 курсу ОНП, які закрили практику, але не мають можливості зараз підготувати та захистити магістерську дисертацію, пишуть заяви на академічну відпустку.
  • Алгоритм оформлення академічної відпустки