Про організацію та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 21/22 н.р.

З метою запобігання поширенню коронавірусу та враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації:

• усі форми навчання з 25.10.2021 до 25.02.2022 переводяться у дистанційний режим;
  • проведення освітнього процесу відбуватиметься згідно розкладу навчальних занять і графіку освітнього процесу.

Початок весняного семестру для студентів усіх курсів відбудеться 31 січня 2022 року.

В умовах дистанційного режиму освітній процес здійснюватиметься також з використанням платформи дистанційного навчання “Сікорський” та системи “Електронний кампус”. Логіни та паролі до Кампус можна отримали у кураторів груп.

Викладачі повинні отримати від кураторів груп контакти старост груп (або всіх здобувачів). Офіційний спосіб зв’язку – Кампус. Також рекомендовано для оперативного вирішення питань та спілкування зі здобувачами створювати онлайн-канал зв’язку у Viber, Telegram тощо.

Факультет та наші кафедри працюють у звичайному режимі. Стосовно запитань, уточнень, консультацій з будь яких організаційних питань чи роботи факультету звертайтесь до телеграм боту ПБФ – @pbf_kpibot або за тел. +38044-204-96-17