Іспити та їх перескладання (зима, 2022)

Складання іспитів та їх перескладання у разі потреби у рамках зимової сесії 2021/2022 навч. року для студентів бакалаврату (1-4 курсів), магістратури (1-2 курсів) та аспірантури буде проходити за наступним графіком:

Графік проведення консультацій та перескладань іспитів

Розклад іспитів: http://rozklad.kpi.ua
Перескладання заліків та іспитів проводиться протягом тижня з 17.01 по 23.01.

Правила прийому 2022 (вступ за ЗНО)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

за науковою або професійною програмою

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

У 2022 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Перелік конкурсних предметів Вага предметів ЗНО
1. Українська мова0,28
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0,2
Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0,02
Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотами – 125
Інформація про розрахунок конкурсного балу в Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського» (стор. 9)

Спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Перелік конкурсних предметів Вага предметів ЗНО
1. Українська мова0,25
2. Математика 0,5
Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0,05

Згідно правил прийому для спеціальностей 151 та 152, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті, діє галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Правила прийому та Додаток 2 до них).

Також згідно правил прийому для спеціальностей 151 та 152, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті діє сільський коефіцієнт 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Правила прийому та Додаток 2 до них).

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1