Практика від компанії DataArt

Компанія DataArt запрошує студентів, фахівців-початківців та усіх, хто цікавиться IT, на річну літню ознайомчу практику. На вас чекають онлайн-лекції від міжнародних експертів, під час яких ви дізнаєтеся про затребувані напрямки та мови програмування і зможете обрати вектор розвитку в професії.

Програма практики складається з блоків:

• ✔ Сучасні технології та мови програмування
    Теорія і практика застосування .NET, Java, JavaScript, Python, HTML, ML, AI та інші. Базові знання бізнес-аналізу, мануального та автоматизованого тестування, DevOps, інформаційної безпеки, дизайну.
  • ✔ Soft skills та англійська мова
    Лекції з управління проектами та комунікації в проектній команді. Англійська в IT: важливість в сфері інформаційних технологій, тестування на платформі Skillotron, онлайн-співбесіда з вчителями для тих, хто хоче зрозуміти рівень володіння мовою.
  • ✔ Ринок праці в IT
    Знайомство зі специфікою працевлаштування в IT. Воркшопи зі складання резюме, робота над типовими помилками. Презентації співробітників DataArt з різних країн світу, розповіді про локальну IT-галузь та специфіку роботи офісів — так учасники практики зможуть побачити, як живуть і працюють фахівці з нашої компанії.

Дати практики: 1-10 липня 2021 року (вступні лекції — у кінці червня, вебінари — з 1 по 10 липня).

Реєстрація: відкрита до 23 червня 2021 року.

Деталі та заявка: https://trainee.dataart.com/summer-practice-2021. Лист з докладною інформацією про практику прийде на адресу, вказану при реєстрації.