Вебінар: “Збалансувати навантаження під час дистанційного навчання: місія здійсненна”

Запрошуємо викладачів долучитися до вебінару від Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти.

Вебінар відбудеться 23 квітня 2020 року (четвер) з 11:00 до 12:30

Ключові аспекти:

• Специфіка дистанційного навчання у ЗВО
  • Планування та дизайн різних форматів завдань
  • Як врахувати ризики академічної доброчесності при плануванні завдань (поточних та контролю)
  • Взаємодія: викладач/студенти під час дистанційного навчання (формати
  • співпраці та контролю)

Доповідач: Ольга Бершадська, керівниця Центру забезпечення якості освіти та старша викладачка кафедри англійської мови Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Реєстрація: https://bit.ly/2XRuytj

Вебінар проходитиме на платформі Zoom (для цього скачайте та встановіть безкоштовний додаток Zoom заздалегіть на свій комп’ютер чи смартфон).
Лінк зареєстрованим учасникам/цям буде надіслано в день події.
Участь у вебінарі безкоштовна.

Доброго Вам здоров’я!

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ ім. Г. І. Денисенка