Правила прийому 2020 (вступ за дипломом молодшого спеціаліста)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

магістратура

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році

Освітні програми

– Освітні програми та навчальні плани (бакалаврат, спеціальність 151)
– Освітні програми та навчальні плани (бакалаврат, спеціальність 152)

Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста до КПІ ім. Ігоря Сікорського» на 1-й курс передбачає навчання за скороченою програмою (3 роки, замість 4) та здобуття освітнього рівня бакалавр.

Для вступу необхідно:

або

• якщо обрана тобою спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю. Але цього року сертифікат з української мови та літератури обов’язковий для вступу. Ти можеш використати сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

а далі:

• скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо його було складено,
  • претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Для складання екзаменів у КПІ ім. Ігоря Сікорського потрібно подати документи у період з 13 липня по 22 липня включно!

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних фахових випробувань) при вступі на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст»

Етапи вступної кампанії та розклад роботи

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 20/21 навч. р.)

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk@kpi.ua
Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал для абітурієнтів ПБФ: https://t.me/kpi_pbf_abit

Вебінар: “Збалансувати навантаження під час дистанційного навчання: місія здійсненна”

Запрошуємо викладачів долучитися до вебінару від Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти.

Вебінар відбудеться 23 квітня 2020 року (четвер) з 11:00 до 12:30