Турнір з настільного тенісу

Вітаємо викладача кафедри КІОНС приладобудівного факультету, Сергія Рупіча, який заслужено отримав визнання за участь у особистому турнірі з настільного тенісу серед працівників Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, де він зайняв почесне третє місце.

Участь у такому турнірі вимагає від учасників не лише фізичної підготовки, а й вміння стратегічно мислити та проявляти спортивну майстерність. Сергій Рупіч вразив усіх своєю впевненістю, вмінням і наполегливістю на тенісному корті, досягнувши суттєвого успіху у цьому змаганні.

Ця перемога є прикладом активної та різноманітної життєдіяльності наших викладачів, які не лише професійно вирішують свої наукові та педагогічні завдання, а й активно розвиваються у інших сферах.

Ми вітаємо Сергія Рупіча з заслуженим визнанням і бажаємо йому подальших успіхів у спорті та всіх його майбутніх зусиль!