Mechanical Engineering Internship від Ajax Systems

Запрошуємо студентів 2-4 курсів на навчання-практику “Mechanical Engineering Internship” за спеціальністю інженер-конструктор від компанії Ajax Systems. Програма надасть унікальний досвід від професіоналів Ajax Systems для початку кар’єрного шляху в продуктовій компанії.

Завдяки практиці студенти матимуть можливість:

• навчитися проектуванню пристроїв у SolidWorks, прототипуванню та збірці конструкцій пристроїв;
  • створювати реальну конструкцію, прилади та компоненти для якого надасть Ajax Systems;
  • отримати менторську підтримку та цінні інсайти від розробників інноваційних інженерних рішень у сфері безпеки;
  • працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.

Формат: офлайн заняття на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, Приладобудівний факультет.

Хто може взяти участь: студенти інженерних спеціальностей, кого цікавить конструювання.
Тривалість: 2 місяці.
Коли: старт — 19 березня.
Періодичність: двічі на тиждень.

Подати заявку
Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.