КПІ АбітFest: день відкритих дверей (17.02.2024)

Запрошуємо на КПІ АбітFest 17 лютого 2024 року о 12:00, який відбудеться он-лайн на YouTube.

На заході усі охочі матимуть змогу познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, отримати відповіді на запитання щодо вступу, дізнатися від запрошених фахівців про те як підготуватися і скласти НМТ на гарний бал, поспілкуватися із представниками факультетів та інститутів.

Приладобудівний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальностями:
174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
175 – Інформаційно-вимірювальні технології

Корисні матеріали та посилання:

Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua.
Приєднуйтесь! Дізнатися більше можна в соцмережах на наших сторінках і каналах, які створені спеціально для вступників та їхніх батьків:

Опитування студентів через ЕС Кампус (зима, 2024)

З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль “Опитування” в Електронній системі “КАМПУС” здійснити оцінку своїх викладачів за перше півріччя 2023/2024 навчального року.

Опитування проводиться до 29 лютого 2024 року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо.
УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента.

Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп та відповідальних по кафедрах.