Вітаємо першокурсників 2023!

1 вересня 2023 року адміністрація приладобудівного факультету та кафедри в рамках традиційного свята “День першокурсника” зустріли й привітали першокурсників з початком навчання.

Свято “День першокурсника” є традиційним для нашого факультету та усього університету. Хоча цього року зустріч проходила очно, не всі змогли долучитись особисто через обставини, тому було організовано онлайн-трансляцію події, щоб кожен студент відчув себе частиною великої факультетської родини.

Навчання на приладобудівному факультеті це чудовий вибір та можливість працювати з неймовірними викладачами, які готові допомогти здобувати знання та навички, що стануть у нагоді в майбутньому.

Викладачі та співробітники приладобудівного факультету щиро вітають першокурсників та готові допомагати їм у досягненні своїх найвищих цілей. Навчання може бути важким і вимагає зусиль, але наш факультет – це друга родина, готова підтримати на кожному кроці. Бажаємо нашим студентам успішного і захоплюючого навчання, нових друзів та незабутніх вражень на шляху до знань.