КПІ АбітFest: день відкритих дверей (27.05.2023)

Запрошуємо на КПІ АбітFest 27 травня 2023 року з 10:00 до 15:00, який відбудеться офлайнНауково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка (на вході необхідний документ, що посвідчує особу).

На заході фахівці приймальної комісії будуть розбрати особливості ступної кампанії 2023 року та найпоширеніші помилки минулорічної. Отож запрошуємо провести один з вихідних днів у компанії представників нашого факультету, студентами та волонтерами, і запрошеними спікерами  поспілкуватися, задати питання та отримати відповіді. А ще у вас буде чудова можливість відвідати екскурсії кампусом університету!

Обов’язкова реєстрація!

Час та теми доповідей спікерів КПІАбітFest:

• 11:00 – «KPI FAMILY. Твої можливості тут» – Семінська Наталія, проректор з навчально-виховної роботи
  • 11:30 – «НМТ: вступні випробування 2023 року» – Новікова Світлана, начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів УЦОЯО
  • 12:00 – «Вступ до КПІ 2023: 10 кроків до успіху» – Мураховський Сергій, відповідальний секретар приймальної комісії

Корисні матеріали та посилання:

Приєднуйтесь! Дізнатися більше можна в соцмережах на наших сторінках і каналах, які створені спеціально для вступників та їхніх батьків:

Приладобудівний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальностями:
174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
175 – Інформаційно-вимірювальні технології