KPI school of creativity

Запрошуємо на цікаві мотиваційні лекції в рамках KPI school of creativity:

1. House of Europe: найкращі можливості ЄС – доповідає Дар’я КОСТЮК, координаторка фронтдеску House of Europe. Ви дізнаєтеся про програму House of Europe, діяльність в умовах війни та можливості для молоді, а також про хвилю конкурсів, що відкриють для вас вікно в міжнародне середовище.
  2. Академічна мобільність – доповідає Ольга ДЕМИДЕНКО, керівниця відділу академічної мобільності. Ольга Павлівна поділиться, як підібрати міжнародний проєкт, у чому його особливості, та на які категорії він поширюється. Грантова заявка: створення команди, мотивація, дедлайни та корисні тіпси саме для КПІшників.
  3. Методи презентації проектної ідеї та перемовини з потенційними партнерами – доповідає Ярослав БУРЛАКОВ, студент НН ІАТЕ, керівник Департаменту інновацій та міжнародної молодіжної політики громадської організації “JCI Youth”.

Захід відбудеться 25 лютого 2023 в корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.

Відкрита онлайн-зустріч в рамках акредитаційного візиту експертної групи НАЗЯВО

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у відкритій онлайн – зустрічі, яка відбудеться в рамках акредитаційного візиту експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти під час проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм підготовки здобувачів за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»:

• «Технічні та програмні засоби автоматизації»
  • «Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні»
  • «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем»

Дата проведення зустрічі:
28 лютого 2023, 15:40-16:10

Усіх бажаючих прийняти участь в обговоренні запрошуємо приєднатись за лінком (Zoom):
Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/72129570403?pwd=RtEdptUM3gTlQWsPgo9HZbsDUaFmUL.1
Пароль: 2023