Офіційні документи

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

В Правилах прийому викладено основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2022 році.

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

1. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
  2. Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2022 році
  3. Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні
  4. Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського
  5. Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році

Інформаційні матеріали приймальної комісії

Умови прийому до закладів вищої освіти в 2022 році

Додатки до умов прийому до ВНЗ:

Аналітична інформація

Збірник матеріалів IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вступна кампанія до закладів вищої освіти України: проблеми та перспективи»

Збірник матеріалів IIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вступна кампанія до закладів вищої освіти України: проблеми та перспективи»

Збірник матеріалів IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вступна кампанія до закладів вищої освіти України: проблеми та перспективи»

Збірник матеріалів I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Вступна кампанія до закладів вищої освіти України: проблеми та перспективи»

АНАЛІЗ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016 РОКУ ДО НТУУ «КПІ». ДИПЛОМИ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

АНАЛІЗ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016 РОКУ ДО НТУУ «КПІ». ВИПУСКНИКИ СИСТЕМИ ДО ВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ.
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk@kpi.ua