Конференція «Погляд у майбутнє приладобудування»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Погляд у майбутнє приладобудування», 18 – 19 травня 2021 р., м. Київ, Україна.

Тематика конференції:
  1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
  2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
  3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
  4. Прилади систем автоматизації.
  5. Метрологія, інформаційні вимірювальні технології та екологічна безпека.
  6. Комп’ютерно-інтегровані медичні системи та технології біомедичних досліджень.
  7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
  8. Автоматизація експериментальних досліджень.

Вибір дисциплін на наступний навчальний рік (2-га хвиля)

Для студентів 1, 2 та 3 курсів друга хвиля обрання вибіркових дисциплін розпочнеться з 24 березня!

Нагадаємо, на першій хвилі студенти обирали загально-університетські та фахові навчальні дисциплін на наступний навчальний рік.

Дисципліни, які обрала мала кількість студентів й сформувати повноцінну групу немає можливості, буде запропоновано переобрати.

Вибір відбувається через модуль “Вибіркові дисципліни” в системі “КАМПУС”. Студентські Логіни та Паролі до системи Кампус можна отримати у кураторів груп або у відповідальних на кафедрах

Каталоги вибіркових дисциплін – перейти