Конференція “Штучний інтелект та інтелектуальні системи”, 27 листопада 2020р.

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Штучний інтелект та інтелектуальні системи» (AIIS’2020), що відбудеться 27 листопада 2020 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З метою виконання протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 на території України, учасникам та слухачам пропонується участь у онлайн-форматі. Онлайн-доповіді із презентаціями будуть заслухані учасниками згідно з програмою конференції (за допомогою програмного забезпечення Zoom).

Напрямки роботи

1. Концептуальні, філософські та методологічні проблеми створення систем штучного інтелекту.
  2. Стратегія розвитку штучного інтелекту в Україні. Штучна особистість зі штучним інтелектом.
  3. Людино-машинні інтерфейси.
  4. Знання-орієнтовані системи підтримки прийняття рішень.
  5. Інтелектуальні робототехнічні та транспортні системи.
  6. Технології e-learning.
  7. Нейронні мережі та нейромережеві технології. Проблеми безпеки інформаційних систем.
  8. Кіберфізичні системи.
  9. Алгоритмічне та програмне забезпечення інтелектуальних систем.

Основні дати

• Подання заявок на участь – до 31.10.2020 р.
  • Подання текстів доповідей – до 20.11.2020 р.
  • Розсилання запрошень (за вимогою) – до 17.11.2020 р.

У зв’язку з проведенням конференції у онлайн форматі, участь та публікація статей у міжнародному журналі «Штучний інтелект» безкоштовна.

Публікації

Матеріали для публікації приймаються англійською мовою. Матеріали конференції у вигляді статей, відібраних Програмним комітетом та редколегією публікуються в журналі «Штучний інтелект» (фахове видання з фізико-математичних і технічних наук)
на безоплатній основі.

Подати заявку та матеріали можна через реєстраційну форму http://www.ipai.net.ua/aiis-uchast, статті – на e-mail: aiis2015b@gmail.com