Ректорський контроль (1 курс)

Перевірка якості залишкових шкільних знань студентів І курсу (2020 року вступу) відбудеться 29 жовтня з 16:15 до 18:15 on-line.

В день проведення ректорського контролю студентам на ел.пошту будуть надіслані логіни та паролі для доступу до завдань на сайті ректорського контролю: http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php

Інструкція щодо проходження ректорського контролю:

1. Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua, студент на своїй сторінці побачить назву курса «Ректорський контроль 1 курс ПБФ (2020)», в який потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно зайти до тесту.
  2. На сторінці тесту буде вказана максимальна тривалість його виконання: 120 хвилин.
  3. Після проходження тесту, внизу сторінки тесту необхідно натиснути кнопку «Далі», потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. Тільки після зазначених дій електронна система зареєструє результат за ректорський контроль.

Конференція “Штучний інтелект та інтелектуальні системи”, 27 листопада 2020р.

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Штучний інтелект та інтелектуальні системи» (AIIS’2020), що відбудеться 27 листопада 2020 року на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З метою виконання протиепідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 на території України, учасникам та слухачам пропонується участь у онлайн-форматі. Онлайн-доповіді із презентаціями будуть заслухані учасниками згідно з програмою конференції (за допомогою програмного забезпечення Zoom).