Реєстрація на єдиний вступний іспит до магістратури (третя сесія)

Шановні вступники до магістратури!

Реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови здійснюватиметься з 17 серпня до 25 серпня до 12.00 для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. Іспит відбудеться 19 вересня.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу до магістратури виключно на заочну форму навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб після визначення результатів складання ЄВІ. Для реєстрації вам необхідно перейти за посиланням та заповнити реєстраційну форму.

Перелік документів, скан-копії яких мають подати вступники:

  • анкета-заява
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти;
  • фотокартка для документів.

Звертаємо увагу, що обов’язково потрібно надати всі зазначені сканкопії документів, якісне фото для екзаменаційного листка та обрати мову й місто для складання єдиного вступного іспиту.

Нагадуємо, що участь у спеціально організованій сесії платна та становить 510 гривень (вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти). Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.