![](https://pbf.kpi.ua/ua/wp-content/uploads/2019/11/aBitFestPBF.png)
Запрошуємо на КПІ АбітFest 09 грудня 2023 року з 10:00 до 15:00, який відбудеться у офлайн в форматі в Науково-технічній бiблiотеці ім. Г.І. Денисенка.
Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників приладобудівного факультету, викладачів та студентів, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. На заході усі охочі матимуть змогу познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, побачити які можливості пропонує університет в позанавчальний час.
Приладобудівний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальностями:
174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
175 – Інформаційно-вимірювальні технології
![](https://pbf.kpi.ua/ua/wp-content/uploads/2022/02/abitfest_12.2023-1024x576.jpg)