Розклад іспитів екзаменаційної сесії (1-й семестр 2022/23 н.р.)

Розклад іспитів для студентів бакалаврату:

Розклад іспитів для студентів магістратури:

• Актуальний розклад іспитів для студентів 1-2 курсів освітнього рівня бакалавр буде розміщено пізніше
  • Дозволено для освітніх компонентів, для яких семестровий контроль передбачений у формі екзамену, виставлення підсумкової оцінки за екзамен шляхом пропорційного перерахунку семестрових оцінок у підсумкову оцінку «автоматом» за 100-бальною шкалою (за умови допуску).
  • Терміни виконання всіх робіт для всіх курсів продовжено до 20 січня (внесення оцінок у відомості заплановано на 16-20.01), для магістрів 1го курсу до 27.01 (внесення оцінок у відомості 23-27.01).
  • Нагадуємо: іспити повинні були відбуватись дистанційно для всіх курсів та форм навчання у період з 09 – 22 січня згідно графіку навчального процесу.
  • Регламент проведення семестрового контролю в дистанційному режимі – ознайомитись