Опитування студентів через ЕС Кампус (літо, 2022)

З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль “Опитування” в Електронній системі “КАМПУС” здійснити оцінку своїх викладачів за друге півріччя 2021/2022 навчального року.

Опитування проводиться до 24 червня 2022 року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента.

Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп та відповідальних по кафедрах.