Додаткові бали в рейтинг студента (грудень, 2021)

З 15 по 26 грудня 2021 студенти можуть подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності, відповідно до якого буде призначено академічну стипендію за результатами зимового семестрового контролю 2021/2022 н.р.

Рейтинг успішності, відповідно до якого студентам призначається академічна стипендія, розраховується за формулою: R=0,95*Середній бал+0,05*Додаткові бали

Для врахування додаткових балів студенти, які мають досягнення в науковій та спортивній діяльності (крім участі у студентських гуртках та громадській роботі – за цю діяльність подання роблять керівники відповідних гуртків, підрозділів та студентських організацій) заповнюють гугл-форму ПБФ https://forms.gle/vP2hmdq8RCDxKvSp6, в яку завантажують підтверджуючі документи про відповідні досягнення або надають посилання.

Додаткові бали враховуються за досягнення, здобуті в поточному семестрі! Тобто: для 1 курсу (і бакалаврату, і магістратури) з 01 весерня 2021 року; для старших курсів з червня по грудень 2021.

З однієї електронної адреси гугл-форму можна заповнити кілька разів у випадку, якщо ви забули щось вказати. Для заповнення у разі допущення помилок — попередньо напишіть на контактну електронну адресу деканату ПБФ: dyshina@gmail.com, копію: lakoza.serhii@lll.kpi.ua.

Коротка інформація про процедурі:

  • 15 – 26.12.2021 студенти подають документи через гугл-форму (https://forms.gle/vP2hmdq8RCDxKvSp6)
  • 28.12.2021 відбудуться засідання стипендіальних комісій факультетів/інститутів
  • 30.12.2021 поіменні списки з кількістю балів та обґрунтуванням оприлюднюють на сайтах факультетів/інститутів
  • 01 – 16.01.2022 студенти можуть подати апеляцію, якщо не погоджуються з рішенням стипендіальної комісії факультету щодо врахування/не врахування додаткових балів до рейтингу успішності, до стипендіальної комісії університету. Для цього потрібно написати заяву про оскарження на голову стипендіальної комісії університету у вільній формі (зразок оформлення) та надіслати на електронну адресу dnvr@kpi.ua

Інформація надана Департаментом навчально виховної роботи