Правила прийому 2021 (магістратура)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

за науковою або професійною програмою

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2021 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році

Інформація про розрахунок конкурсного балу на стор. 4

Подача документів

1. Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.
  2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови можна буде скласти 30 червня.  Реєстрація для участі у ЄВі відбуватиметься з 11 травня до 03 червня (до 18.00)
  3. Щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Інструкція з реєстрації та подання електронних заяв через електронний кабінет – перейти
  4. Подати заяви можна буде з 15 до 23 липня (до 18:00)
  5. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 по 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.
  6. Інформація про розрахунок конкурсного балу міститься в п. 8 (стор. 4) “Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році

Перелік документів для вступу:

1. Заява
  2. Заява про вибір пріоритетів освітніх програм
  3. Паспорт (оригінал та копії 1, 2 та 11 сторінки)
  4. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал та копія)
  5. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для призовників, оригінал та копія)
  6. Оригінал та копія диплома бакалавра
  7. Оригінал та копія додатка до диплома бакалавра
  8. Чотири фотокартки розміром 3х4 см
  9. Перелік творчих фахових досягнень студента (наукові публікації за обраною спеціальністю)
  10. Копії документів, які підтверджують творчі фахові досягнення студента (статті, патенти тощо)
  11. Файл А4 для зберігання документів

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 21/22 навч. р.)

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1