КПІ АбітFest: день відкритих дверей (09.12.2023)

Запрошуємо на КПІ АбітFest 09 грудня 2023 року з 10:00 до 15:00, який відбудеться у офлайн в форматі в Науково-технічній бiблiотеці ім. Г.І. Денисенка.

Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників приладобудівного факультету, викладачів та студентів, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. На заході усі охочі матимуть змогу познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, побачити які можливості пропонує університет в позанавчальний час.

Приладобудівний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальностями:
174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
175 – Інформаційно-вимірювальні технології

Корисні матеріали та посилання:

Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua.
Приєднуйтесь! Дізнатися більше можна в соцмережах на наших сторінках і каналах, які створені спеціально для вступників та їхніх батьків: