Атестація

Атестація успішності студентів протягом 2-го семестру відбудеться:
І атестація (за результатами до введення карантину) – з 16 по 28 березня
ІІ атестація – з 04 по 16 травня

Атестація буде проводитися в електронному вигляді за допомогою системи “Кампус”. Результати будуть роздруковані працівниками деканату та надані старостам для підписання у викладачів.

Після внесення даних викладачами система “Кампус” буде закрита для виставлення атестацій, внести зміни чи виправлення буде не можливо!

Положення про проведення семестрового контролю та атестації студентів

День відкритих дверей ПРИЛАДОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Увага!

😷 Шановні абітурієнти та їх батьки!

🔹 У зв’язку з оголошенням карантину – всі Дні відкритих дверей заплановані по 03.04.2020 скасовано. Просимо вибачення за незручності.

📢 Усі новини щодо вступу будуть у нашій групі на фейсбук та на каналі в телеграм. Підписуйся та будь в курсі подій.

Шановні учні та їх батьки!

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей ПБФ. Під час заходу ви зустрінетесь з адміністрацією факультету, викладачами та студентами. Дізнаєтесь про особливості вступу у 2020 році, умови навчання. Ознайомитесь з навчальними приміщеннями та лабораторіями факультету.

21 березня 2020 року. Початок о 10:00.
проспект Перемоги, 37, Головний корпус, ауд. 1-203-1
Контактний телефон: +38 044 204-96-18

Обов’язкова реєстрація до 18.03.2020:

Соціальні мережі:

Telegram FacebookYoutube