Участь у КПІ AbitFest (15.02.20)

15 лютого 2020 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий день відкритих дверей КПІ АбітFest. В рамках цього заходу абітурієнти, їх батьки та друзі мали змогу познайомитись з кафедрами Приладобудівного факультету та спеціальностями (151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка). Викладачі та аспіранти відповідали на численні питання відвідувачів, розповідали та демонстрували макети, роботів та пристрої. Кожен абітурієнт мав змогу отримати вичерпні відповіді про спеціальності факультету напряму від фахівців.

КПІ АбітFest поступово перетворюється на традиційну подію з новими знайомствами та спілкуванням. Дякуємо всім, хто долучився до КПІ АбітFest – організаторам, учасникам та відвідувачам!