Доступ до журналів Wiley

З 1 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року триватиме тестовий доступ до журналів Wiley.

John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцію інформаційних ресурсув для освіти, науки та бізнесу. Видавництво публікує матеріали з усіх галузей знань. В журналах Wiley опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Видання Wiley демонструють високі показники цитованості та займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

У період тестового доступу до уваги користувачів найбільша частина колекції видань Wiley, а це понад 1500 назв сучасних журналів. У доступі також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодення. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

Доступ здійснюється у читальних залах Бібліотеки КПІ та в мережі університету за посиланням: https://www.onlinelibrary.wiley.com/ 

Тестовий доступ надано 50 науковим установам та університетам України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України.