Конкурс для студентів технічних спеціальностей «Future of Ukraine 2020»

Запрошуємо на презентацію Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «FUTURE OF UKRAINE 2020», що відбудеться 11 грудня 2019 року о 16:00 в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Головний приз фестивалю – оплачувана подорож на авіабудівні заводи компанії Boeing у м. Сіетл, США!

Бажаючі відвідати презентацію повинні зареєструватися у гугл-формі.
Аудиторію буде оголошено пізніше, залежно від кількості охочих

Організатори – Асоціація ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Благодійна організація «Благодійний Фонд імені Святого Володимира»

Захід розрахований на студентів-інженерів та бажаючих зробити своє життя цікавішим, спробувати себе у чомусь дійсно масштабному.

Тобі подобається вирішувати нестандартні технічні задачі? Добре володієш англійською мовою? Хочеш на власні очі побачити заводи компанії Boeing у США? – Тоді тобі до нас!