Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2019»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує до участі у Ярмарку вакансій «be Ahead. Осінь 2019», який проводитиметься 7 листопада 2019 року на території університету (Адреса заходу: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 18, хол 2-го поверху). На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти матимуть можливість:

• ознайомитись із діяльністю компаній-учасників
  • дізнатися про наявні вакансії
  • отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики

У свою чергу, компанії зможуть представити власну інформацію:

• на виставковому стенді
  • в інформаційному виданні – каталозі Ярмарку
  • на інформаційному Інтернет-ресурсі Ярмарку
  • на окремій презентації організації (за бажанням)

За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського в Telegram (@DNVR_team_bot) або за телефоном у Києві 204-85-93 (Наталія Пожарська)