Запрошуємо на зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим

22 лютого 2019 р. о 10:20 в корпусі №8 ауд. 5 (Видавничо-поліграфічний інститут) відбудеться зустріч з Героєм України В.Жемчуговим.

У період з 28 грудня 2014 року по 24 вересня 2015 року Володимир провів 30 спеціальних операцій зі знищення військових об’єктів ворога та особового складу окупаційних військ.
29 вересня 2015 під час виконання чергового бойового завдання підірвався на міні, внаслідок чого втратив кисті обох рук і зір. З важкими пораненнями потрапив у полон. Тривалий час утримувався у Луганському СІЗО.
17 вересня 2016 року був звільнений з полону (разом з Юрієм Супруном).
21 січня 2017 удостоєний звання Герой України.

В рамках зустрічі відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля» та проведення відкритого спілкування, де кожен студент матиме змогу поставити своє питання Володимиру Павловичу. Також, наприкінці зустрічі учасники матимуть змогу отримати диски з фільмом та інші інформаційні матеріали.