Атестація

Атестація успішності студентів протягом 1-го семестру відбудеться:
І атестація – з 15 по 26 жовтня
ІІ атестація – з 3 по 14 грудня

Атестація буде проводитися в електронному вигляді за допомогою системи “Кампус”. Результати будуть роздруковані працівниками деканату та надані старостам для підписання у викладачів.

Після внесення даних викладачами система “Кампус” буде закрита для виставлення атестацій, внести зміни чи виправлення буде не можливо!

Положення про проведення семестрового контролю та атестації студентів

Хакатон «Circular Economy Hackathon 2018»

Запрошуємо студентів та науковців університету до участі у хакатоні «Circular Economy Hackathon 2018», який буде проходити 14-15 жовтня 2018 року у ПеремогаSpace (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 62).

Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою збільшення вітчизняних досягнень у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій, розвитку ініціатив у напрямках енергоефективності та збереження екології.

Захід може стати шансом проявити себе, вдосконалити власну розробку та комерціалізувати її, залучити інвестиції і набути корисні контакти. Детальніше