Правила прийому 2022 (вступ за ЗНО)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

за науковою або професійною програмою

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

У 2022 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021 та 2022 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Перелік конкурсних предметів Вага предметів ЗНО
1. Українська мова0,28
2. Математика 0,5
3. Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України 0,2
Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0,02
Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання за квотами – 125
Інформація про розрахунок конкурсного балу в Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського» (стор. 9)

Спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Перелік конкурсних предметів Вага предметів ЗНО
1. Українська мова0,25
2. Математика 0,5
Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0,05

Згідно правил прийому для спеціальностей 151 та 152, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті, діє галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Правила прийому та Додаток 2 до них).

Також згідно правил прийому для спеціальностей 151 та 152, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті діє сільський коефіцієнт 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Правила прийому та Додаток 2 до них).

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk@kpi.ua
Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал для абітурієнтів ПБФ: https://t.me/kpi_pbf_abit

Освітні програми на ПБФ

– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 151)
Максимальний обсяг держ. замовлення для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО – ААА місць (денна форма) та ААА місць (заочна форма)
– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 152)

Особливості вступу у 2022 році переглядайте за посиланням.

Етапи вступної компанії

(з датами)

Інша інформація щодо вступу у 2022 році в процесі оновлення

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інформація про реєстрацію для участі у вступних іспитах для вступу на основі повної загальної середньої освіти

Перелік документів для вступу

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до двадцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 21/22 навч. р.)