Правила прийому 2022 (вступ за НМТ/ЗНО)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

за науковою або професійною програмою

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році

Заяви для вступу подаються виключно електронно, окрім особливих випадків, на сайті vstup.edbo.gov.ua

Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році

У 2022 році ЗНО замінено на НМТ (Національний мультипредметний тест). Також для вступу на бюджет приймаються результати ЗНО 2019, 2020, 2021 років та мотиваційний лист. Вступ за кошти фізичних та/або юридичних осіб – мотиваційний лист.
Також результати ЗНО за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів НМТ, якщо різниця балів тесту та ЗНО не перевищує 15 балів.

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

Перелік конкурсних предметів Вагові коефіцієнти
1. Українська мова0,3
2. Математика 0,5
3. Історія України
(у випадку сертифікатів ЗНО – Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України)
0,2

Орієнтовні дати проведення основної сесії НМТ – з 23 липня 2022 року

Спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Перелік конкурсних предметів Вагові коефіцієнти
1. Українська мова0,3
2. Математика 0,5
3. Історія України
0,2
Орієнтовні дати проведення основної сесії НМТ – з 23 липня 2022 року

Врахування результатів ЗНО та НМТ

Конкурсний бал

Конкурсний бал, після його обчислення, балансується на коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток: згідно правил прийому для спеціальностей 151 та 152, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті, діє галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників.

Доуніверситетська підготовка

Випускникам системи доуніверситетської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 2 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році) враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала після балансування на вагові коефіцієнти та обчислення)

Етапи вступної компанії

(з датами)

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Email: pk@kpi.ua
Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал для абітурієнтів ПБФ: https://t.me/kpi_pbf_abit

Освітні програми на ПБФ

– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 151)
Максимальний обсяг держ. замовлення для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО – ААА місць (денна форма) та ААА місць (заочна форма)
– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 152)

Особливості вступу у 2022 році переглядайте за посиланням.

Інша інформація щодо вступу у 2022 році в процесі оновлення

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інформація про реєстрацію для участі у вступних іспитах для вступу на основі повної загальної середньої освіти

Перелік документів для вступу

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до двадцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 21/22 навч. р.)