Правила прийому 2024 (Бакалаврат)

за сертифікатами ЗНО/НМТ,
за дипломом молодшого спеціаліста/бакалавра

за науковою або професійною програмою підготовки

Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2023 року, НМТ 2022 року або результами ЗНО 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років).
Про НМТ (структуру тестів та процедуру складання) – на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році

Основні новації:
можна подати до 5 заяв за державним замовленням (бюджет) та до 10 заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб (контракт);
враховуються результати НМТ-2023, НМТ-2022, ЗНО 2021 року;
вступна кампанія розпочнеться 01 липня – в цей день відкриється можливість зареєструвати електронний кабінет вступника;
початок подання заяв 19 липня, отримання рекомендації на бюджет 05 серпня, на контракт – 10 серпня
вступники мають підтвердити, що бажають навчатись, в особистому кабінеті або у відбірковій комісії обраного факультету чи навчально-наукового інституту.

КПІ ім. Ігоря Сікорського приймає на перший рік навчання:

• для здобуття ступеня бакалавра (3 роки 10 місяців) вступників, які здобули повну загальну середню освіту (ПЗСО);
  • для здобуття ступеня бакалавра (зі скороченим строком навчання, 2 роки 10 місяців) вступників, які здобули диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра (НРК5).

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими в 2024 р. Приладобудівний факультет проводить підготовку:

• Спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка (денна, заочна форми)
  • Спеціальність 175 Інформаційно-вимірювальні технології (денна, заочна форми)

Сертифікати про акредитацію

Освітні програми на ПБФ

– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 174)
Максимальний обсяг держ. замовлення для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО – ААА місць (денна форма) та ААА місць (заочна форма)
– Освітня програма та навчальний план (бакалаврат, спеціальність 175)
Всі освітні програми розміщуються – https://osvita.kpi.ua

Розрахунок конкурсного балу

Розрахунок конкурсного балу прописано в п.6 Правил прийому
При вступі на бюджет необхідний мінімальний конкурсний бал 130; при вступі на контракт – мінімальний конкурсний бал 100.

Перелік вагових коефіцієнтів

(Додаток 7 до Порядку прийому)

Конкурсний бал, після його обчислення, балансується на коефіцієнти шляхом множення: згідно правил прийому для спеціальностей 174 та 175, за якими проводиться набір на приладобудівному факультеті, діє галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Додаток 6 до Порядку прийому).

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Про мотиваційний лист

Обов’язково під час подання електронних заяв потрібно надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Обсяг мотиваційного листа не має перевищувати 4000 знаків (без врахування пробілів).
Вимоги до мотиваційного листа

Перелік документів для вступу

Вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих та відкритих конкурсних пропозиціях, та до 10 заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Етапи вступної компанії

(ключові дати)

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 23/24 навч. р.)

Розклад роботи Приймальної комісії

Інформація щодо працевлаштування

Адреса Відбіркової комісії ПБФ:

м. Київ, пр-кт Берестейський, 37 корпус 1, кімн. 203-1
Телефон гарячої лінії ПБФ: (+380 93) 700-51-06
Email: vk.pbf@lll.kpi.ua
Telegram-канал для вступників ПБФ: https://t.me/kpi_pbf_abit

Адреса Приймальної комісії університету:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 137
Телефони Приймальної комісії: (+380 44) 204-96-45, (+380 44) 204-96-46
Email: pk.kpi@lll.kpi.ua
Офіційний сайт Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua
Бакалаврат на сайті Приймальної комісії: https://pk.kpi.ua/entry-1-course – розміщується вся найновіша актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.)

Інша інформація в процесі оновлення на 2024 рік

Каталог вступника “Вступ 2022”

для вступників на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти