Конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Погляд у майбутнє приладобудування», 13 – 14 травня 2020 р., м. Київ, Україна

Тематика конференції:
  1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
  2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
  3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
  4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв. Метрологічні аспекти вимірювання маси.
  5. Інформаційні вимірювальні технології та екологічна безпека.
  6. Комп’ютерно-інтегровані медичні системи та технології біомедичних досліджень.
  7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика
  8. Енергозбереження. Енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні системи.
  9. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.
  10. Автоматизація експериментальних досліджень.

Основні дати

Термін подачі заявки та матеріалів доповідей: 12 квітня 2020 року. Кожен учасник окремо або у співавторстві може подати не більше двох заявок (статей). За публікацію кожної зі статей сплачується оргвнесок!

До початку конференції матеріали будуть опубліковані в збірнику праць конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам, неоплачені роботи та ті, що надійшли після 12 квітня 2020 року, не публікуються.

Орг. комітет не несе відповідальності за помилки, допущені учасником у матеріалах та заявці на участь у конференції.