Вітаємо на нашому сайті!

Це наш оновлений сайт факультету!
Він поки що знаходиться на стадії конструювання!

Вступ 2017

Дізнайся як вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського на ПРИЛАДОБУДІВНИЙ факультет!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Навчаючись на Приладобудівному факультеті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ви маєте можливість

1.Отримати за бюджетні кошти якісну вищу технічну освіту.

2. Отримувати знання з використанням сучасних технологій навчання, в тому числі – дистанційного навчання.

3. Отримувати стипендію (на сьогодні – 1500 грн./міс.).

4. Навчатися та стажуватися закордоном за програмами подвійного диплому та програмами обміну. http://mobilnist.kpi.ua/

5. Співпрацювати під час навчання з провідними сучасними компаніями, фірмами та організаціями.

6. Отримати за період навчання другу вищу освіту правового, фінансово-економічного, лінгвістичного та інших спрямувань.http://ipo.kpi.ua/

7. Пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на військовій кафедрі КПІ ім. Ігоря Сікорського.http://kvp.kpi.ua/

8. Проживати в гуртожитку Приладобудівного факультету на території КПІ ім. Ігоря Сікорського (для всіх іногородніх студентів). http://kpi.ua/web_studmisto

9. Безкоштовно відвідувати спорткомплекс КПІ ім. Ігоря Сікорського.http://kpi.ua/athletics

10. Відпочивати та оздоровлюватися на базах відпочинку КПІ ім. Ігоря Сікорського в Карпатах, на Чорному морі, на Київському морі та на березі Дніпра.http://relax.kpi.ua/

11. Творчо розвиватися та розважатися в одному із колективів Центру культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського http://ckm.kpi.ua/

Та ще багато-багато іншого!!!!!!

 

Для цього необхідно здійснити лише 7 кроків

1. З 06.02.2018 р. до 19.03.2018 р. зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні обравши українську мову, математику, фізику або іноземну мову.

2. Пройти зовнішнє незалежне оцінювання з математики (22 травня 2018 р.), фізики (11 червня 2018 р.) або іноземної мови (англійська - 01 червня 2018 р., іспанська, німецька, французька - 29 травня 2018 р.), української мови (24 травня 2018 р.). (Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть оголошені до 21 червня 2018 р.)

3. З 02.07.2018 р. до 18 години 25.07.2018 зареєструвати електронний кабінет для подання заяв на вступ.

4. З 12.07.2018 до 18 години 26.07.2018 р. подати електронну заяву для вступу до Приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, обравши одну зі спеціальностей

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології або

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

* якщо Ви обираєте одну з наведених спеціальностей першим або другим пріоритетом, Ваш конкурсний бал буде збільшено на 1,02 (діє галузевий коефіцієнт)

5. Не пізніше 01 серпня отримати рекомендацію на зарахування до Приладобудівного факультет у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

6. До 18 години 06 серпня 2018 р. надати оригінали документів до відбіркової комісії приладобудівного факультету (кім. 156 корпус 16 КПІ ім. Ігоря Сікорського).

7. Стати студентом Приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

P.S. 8-й крок 1-го вересня приступити до навчання за обраною спеціальністю та насолоджуватися студентським життям у найкращому технічному Університеті України!!!!


Якщо Ви отримали диплом освітнього рівня «Молодший спеціаліст» , то має змогу отримати ступінь бакалавра на приладобудівному факультеті за скороченою програмою. Для цього необхідно:

• Подати заяву та документи на вступ з 12 липня до 18 години 24 липня 2018 р.

• Скласти фахові вступні випробування з 25 липня по 31 липня 2018 р.

• Не пізніше 01 серпня отримати рекомендацію на зарахування до Приладобудівного факультет у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

• До 18 години 06 серпня 2018 р. надати оригінали документів до відбіркової комісії приладобудівного факультету (кім. 156 корпус 16 КПІ ім. Ігоря Сікорського).

• Стати студентом Приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Будьте в курсі всіх подій!!!!!!

Вступайте до Приладобудівного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського!


Реалізуйте всі надані Вам можливості!!!!!!

Деякі відповіді на запитання щодо вступу

На ваші запитання щодо цьогорічної вступної кампанії відповідала представник КПІ імені Ігоря Сікорського Радміла Сегол - заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету.

Радміла відповіла на самі «улюблені» питання. Головне на порядку денному - прохідний бал.

По-перше, забудьте про поняття прохідний бал (раніше - зарахований бюджетник з найнижчим балом). З 2014 року вступили в силу нові правила гри разом з новим законом про вищу образорваніі, з 2015 вони кардинально змінилися, а в 2016 взагалі пропало поняття «напрям підготовки» і з'явилося поняття «спеціальність», тому порівнювати бали за 2015 і 2016 рік - це все одно, що порівнювати бульдога з носорогом. Результат буде приблизно такою ж.

По-друге, прохідний бал щороку залежить від різних факторів. Серед них - набір конкурсних предметів на ту чи іншу спеціальність. Наприклад, з цього року майже на всіх технічних напрямках в КПІ можна подавати фізику або іноземний на вибір (де більший бал). Раніше можна було тільки фізику. А тепер уявіть різницю між балами і надійшли, якби так було в минулому році? З особистого досвіду, спеціально порівнювала при перевірці справ - у людини могло бути 130 з фізики і 185 з англійської. Як ви думаєте, його вибір б змінився? А місце в фінальному списку?

По-третє, є така річ, як коефіцієнти, на які множаться бали з сертифіката. Щороку вони теж змінюються. Наприклад, математика в минулому році в КПІ практично скрізь множилася на 0,35, а в цьому році - на 0,5. Все те ж питання - як сильно змінився конкурсний бал у умовного дядька Федора, якщо у нього 180 з математики, 175 з української та 190 з англійської при фізики 130? То то ж.

Більш того, міністерство відмінило бали системи довузівської підготовки для всіх IT-спеціальностей, але при цьому дипломи МАН та всеукраїнських олімпіад можна додавати до всього підряд. Тобто якщо у вас МАН з краєзнавства, ви спокійно додасте собі 10 балів при вступі на інженерію програмного забезпечення.

Я можу ще багато і довго писати, суть не зміниться - минулорічні бали всього лише умовний орієнтир. Все залежить від того, з якими балами будуть подавати на ту чи іншу спеціальність, як буде вибудовуватися список по країні (та, конкурс у нас на спеціальність по країні, а не по вузу, як було раніше), які коефіцієнти, де враховуються додаткові бали і т.д., і т.п., та ін. і якщо зараз хтось вам каже щось про прохідний бал - він вас обманює. Або ворожить на кавовій гущі. Ми, звичайно, реалізуємо для вас можливість перевірки себе - що було б, якби ви зробили з нинішніми балами в минулому році. Але і це теж - всього лише умовний орієнтир.

Інші цікаві відповіді на питання дивіться на сторінці або у фейсбуці.

Навчання на факультеті

На приладобудівному факультеті за галуззю знань 15 Автоматизація та приладобудування проводиться підготовка фахівців (за денною [д], заочною [з] та прискореною [п] формами навчання) з таких спеціальностей та спеціалізацій:

151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології 152 - Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
  • Комп'ютерно-інтегровані технології виробництва приладів [д, п];
  • Комп'ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки [д, з, п];
  • Комп'ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування [д, п];
  • Комп'ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики [д];
  • Комп'ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології [д, п];
  • Медичні прилади і системи [д, з, п];
  • Фотоніка та оптоінформатика [д, п];
  • Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу [д, з, п];
  • Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки [д, з, п].
Powered by Nirvana & WordPress.