Додаткові бали в рейтинг студента (травень, 2021)

З 17.05.2021 по 30.05.2021 студенти зможуть подати документи, які дають підстави для врахування у рейтингу успішності додаткових балів.

Рейтинг успішності, відповідно до якого студентам призначається академічна стипендія, розраховується за формулою:

R=0,95*Середній бал+0,05*Додаткові бали.

Для врахування додаткових балів студенти, які мають досягнення в науковій та спортивній діяльності (крім участі у студентських гуртках та громадській роботі – за цю діяльність подання роблять керівники відповідних гуртків, підрозділів та студентських організацій) заповнюють гугл-форму приладобудівного факультету (https://forms.gle/tLdEikNKvyVHzoeu9), в яку завантажують підтверджуючі документи про відповідні досягнення або надають посилання.

Увага! З однієї електронної адреси гугл-форму можна заповнити лише ОДИН раз. У разі питань, будь ласка, зверніться до dyshina@gmail.com (копію s.lakoza@kpi.ua)

Детально ознайомитись з переліком діяльностей, за які можна отримати додаткові бали, можна тут.

Подання на додаткові бали за роботу у громадському житті в Університеті та гуртках роблять керівники відповідних підрозділів.
Додаткові бали враховуються за досягнення, здобуті в поточному семестрі! (починаючи з 1 січня 2021)

Коротка інформація про процедурі:

• 17-30.05.2021 студенти подають документи в дистанційному режимі
  • 01-02.06.2021 проходять засідання стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування додаткових балів
  • 03.06.2021 поіменні списки з кількістю балів та обґрунтуванням оприлюднюються на сайтах факультетів/інститутів

Інформація надана Департаментом навчально виховної роботи

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

За результатами проведеного в Луцькому Національному Технічному Університеті
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”
студент нашого факультету зайняв призове місце:

Мельниченко Дмитро,
керівник роботи професора Защепкіна Наталія Миколаївна

Вітаємо студента та керівника з високими досягненнями в метрології та вимірювальній техніці!
Зичимо творчої наснаги та подальших успіхів у навчанні та науковій праці!

Джерело: Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, ПБФ

Навчальні плани (151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології)

Навчальний план підготовки бакалавра (прийом 2021 року)

Навчальний план