15.05.2018 - 16.05.2018
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київ

15 - 16 травня 2018 р., м. Київ, Україна Секції конференції: Секція 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування Секція 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка Секція 3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Обробка металів і металознавство Секція 4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- … Читати далі Сімнадцята Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”