15.05.2018 - 16.05.2018
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київ

15-16 травня 2018 року, м. Київ, Україна Тематика конференції: Комп’ютерно-інтегровані технології навігаційних приладів і систем, систем керування. Теорія та практика. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Процеси виготовлення приладів, методи і засоби їх контролю. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв. Аналітичне … Читати далі ХI Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування»