Mechanical Engineering Internship від Ajax Systems: 2й набір

Запрошуємо студентів на навчання-практику “Mechanical Internship” за напрямком автоматизації від компанії Ajax Systems. Курс проходить в партнерстві з викладачами кафедри АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках ініціативи Ajax Next. Учасники познайомляться з унікальним досвідом професіоналів компанії Ajax Systems, що буде корисним для початку кар’єрного шляху.

🎓 Старт 8 жовтня
🎓 Тривалість жовтень – січень (2 заняття на тиждень)
🎓 Навантаження 4-6 годин на тиждень
🎓 Місце проведення – Приладобудівний факультет КПІ

Як все буде відбуватись 👉🏻

Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів. Стажисти працюватимуть з повним циклом створення механізованих пристроїв, проходячи всі етапи від проєктування до друку.

Що потрібно для занять 👉🏻

Твої навички та бажання розвиватись в напрямку прикладної механіки та автоматизації. Про весь необхідний для роботи матеріал, прилади та компоненти подбає Ajax.

На курсі ти 👉🏻

• опануєш навички створення власних проєктів: від маніпуляторів до складських систем;
  • отримаєш практичний інженерний досвід;
  • матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.

Форма реєстрації: https://forms.gle/jvRb82uPe8wgT4pE7

Заявки приймаються до 26 вересня.
З відібраними учасниками ми проведемо коротке знайомство-інтерв’ю.