Вітаємо першокурсників 2024!

30 серпня 2024 року адміністрація приладобудівного факультету та кафедри радо вітали першокурсників з початком їхнього навчального шляху під час традиційного святкування “Дня першокурсника”.

Це свято є невід’ємною частиною нашого факультету та університету загалом. Цьогоріч зустріч знову проходила в очному форматі, але для тих, хто не зміг бути присутнім особисто, була організована онлайн-трансляція, що дозволила всім відчути себе частиною великої родини факультету.

Навчання на приладобудівному факультеті відкриває перед студентами безліч можливостей і перспектив. Наші викладачі завжди готові підтримати та допомогти опановувати нові знання та навички, які стануть важливим ресурсом у майбутньому.

Щиро вітаємо першокурсників та бажаємо досягнення своїх найамбітніших цілей разом з викладачами факультету. Нехай цей навчальний рік принесе успіх, нові знайомства та яскраві враження на шляху до знань!