Вибір дисциплін (магістратура)

З метою формування розкладу та навчальних планів пропонуємо студентам магістрантам здійснити вибір фахових навчальних дисциплін через платформу https://my.kpi.ua/

• Магістри, що навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки мають можливість обрати 5 дисциплін на весняний семестр 2023-2024 навчального року
  • Магістри, що навчаються за освітньо-науковою програмою підготовки мають можливість обрати 5 дисциплін на весняний семестр 2023-2024 навчального року та 2 дисципліни на осінній семестр 2024-2025 року.

Здійснити вибір можна з 25 вересня по 1 жовтня (включно) 2023 року.

Для здійснення вибору дисциплін, студентам необхідно:

• зайти на платформу my.kpi.ua (зареєструватись за необхідністю та зробити прив’язку даних на вкладкці «Профіль» – вказати прізвище та дату народження).
  • у обліковому записі зайти до кабінет студента, де можна здійснити вибір дисциплін.

Каталог вибіркових дисциплін:

• спеціальність 174, освітньо-професійна програма Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуваннізавантажити
  • спеціальність 174, освітньо-наукова програма Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні – завантажити
  • спеціальність 175, освітньо-професійна програма Інформаційні вимірювальні технології – завантажити
  • сертифікатні програми для 151 спеціальності (у разі вибору усі необхідні для вивчення цієї програми дисципліни обираються автоматично)
  • сертифікатні програми для 152 спеціальності (у разі вибору усі необхідні для вивчення цієї програми дисципліни обираються автоматично)