Календарний контроль (атестація)

календарний контроль

І-й календарний контроль успішності студентів у 2-му семестрі 23/24 н.р. відбудеться з 18 по 30 березня 2024 року.

І-й календарний контроль в весняному семестрі проводиться на 1-3 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) з усіх дисциплін (обов’язкових та вибіркових). Мета контролю – визначити наскільки регулярно студент виконує завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін. Контроль відбудеться за допомогою засобів Електронного кампусу.

Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Умови отримання позитивного результату викладено в РСО з дисциплін. Умови оцінювання повинні бути пояснені викладачем на першому занятті з дисципліни.

З положенням про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського можна ознайомитись тут