Правила прийому 2020 (магістратура)

за сертифікатами ЗНО

за дипломом молодшого спеціаліста

магістратура

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році

Вступний іспит з іноземної мови

1. Для вступу до магістратури необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 12 травня до 05 червня (до 18.00) та 01 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень.
  2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».
  3. Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.
  4. Під час реєстрації на іспит необхідні будуть скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf): паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків); облікова картка платника податків; особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Додаткове вступне випробування в 2020 році складати не потрібно.

Подача документів

1. Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.
  2. Щоб подати документи, потрібно з 1 cерпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 серпня до 22 серпня включно.
    Інструкція з реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет
  3. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 05 серпня по 26 серпня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.
    Графік проведення вступних випробувань

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

Перелік документів для вступу:

1. Заява
  2. Заява про вибір пріоритетів освітніх програм
  3. Паспорт (оригінал та копії 1, 2 та 11 сторінки)
  4. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал та копія)
  5. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для призовників, оригінал та копія)
  6. Оригінал та копія диплома бакалавра
  7. Оригінал та копія додатка до диплома бакалавра
  8. Чотири фотокартки розміром 3х4 см
  9. Перелік творчих фахових досягнень студента (наукові публікації за обраною спеціальністю)
  10. Копії документів, які підтверджують творчі фахові досягнення студента (статті, патенти тощо)
  11. Файл А4 для зберігання документів

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб

(контракт на 20/21 навч. р.)

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157-1