Підготовчі курси для вступників 2020 року

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) оголошує набір слухачів на підготовчі курси на 2019 – 2020 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

1. Організація навчального процесу

• Початок занять: з 01 жовтня (8 місяців навчання), з 01 лютого (4 місяця навчання) в міру комплектації навчальних груп.
  • Заняття проводяться в навчальних групах на базі університету.
  • Формати підготовки для учнів 9, 10, 11 класів, студентів коледжів і професійно-технічних училищ:
  • комплекс з трьох конкурсних предметів, що відповідають вибраному слухачами напряму підготовки (8 місяців);
  • Для учнів 11 класів, студентів коледжів і професійно-технічних училищ:
  • курс Окремі предмети (8 місяців); Інтенсивний курс з окремих предметів (4 місяця); Модульний курс з окремих предметів з математики, фізики, української мови та літератури (7 модулів, безпосередньо перед здачею ЗНО); комплекс з двох предметів (математика, фізика або англійська мова) для студентів коледжів і професійно-технічних училищ: комплекс (8 місяців; 4 місяця); міні-групи з окремих предметів; англомовний курс з математики і фізики.
  • Форми підготовки: вечірні курси, курси вихідного дня (субота), дистанційна форма навчання (один раз на два тижня по суботах).
  • Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів:
    Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія,  Іноземна мова,
    Історія України, Українська мова та література.
  • Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених Кошторисів.