Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”

15 – 16 травня 2019 р., м. Київ, Україна

Пропонуємо Вам взяти участь у міжнародній науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” 15 – 16 травня 2019 року.

Метою конференції є обмін досвідом фахівців із питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.

• Секція 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
  • Секція 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
  • Секція 3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Обробка металів і металознавство
  • Секція 4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв
  • Секція 5. Аналітичне та екологічне приладобудування
  • Секція 6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
  • Секція 7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
  • Секція 8. Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоносіїв
  • Секція 9. Метрологічні аспекти вимірювання маси
  • Секція 10. Автоматизація експериментальних досліджень
  • Секція 11. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології

Основні дати

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2019 року подати до оргкомітету конференції заявку на участь за встановленою формою.

Кінцевий термін подання тез доповідей – не пізніше 27 березня 2019 року в електронному та в друкованому вигляді.

Сплата організаційних внесків – не пізніше 10 квітня 2019 року

Проведення конференції – 15 – 16 травня 2019 р.

Видача податкових накладних і актів виконаних робіт під час конференції гарантована тільки тим учасникам, які сплатили організаційний внесок і надали до оргкомітету копію свідоцтва платника ПДВ не пізніше 10 квітня 2019 року.

Завантажити перше інформаційне повідомлення
Завантажити друге інформаційне повідомлення