Конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування»

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Погляд у майбутнє приладобудування», 15 – 16 травня 2019 р., м. Київ, Україна

Тематика конференції:
  1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
  2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
  3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
  4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв. Метрологічні аспекти вимірювання маси.
  5. Інформаційні вимірювальні технології та екологічна безпека.
  6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень.
  7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
  8. Енергозбереження. Енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні системи.
  9. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.
  10. Автоматизація експериментальних досліджень.

Основні дати

Термін подачі заявки та матеріалів доповідей: 20 квітня 2019 року

Матеріали приймаються на адресу оргкомітету до 20 квітня 2019 року. Кожен учасник окремо або в співавторстві може подати не більше двох заявок (статей). За публікацію кожної із статей сплачується оргвнесок!

До початку конференції матеріали будуть опубліковані в збірнику матеріалів доповідей конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам, не публікуватимуться. Неоплачені роботи та ті, що надійшли після  20 квітня 2019 року, не публікуються.

Завантажити інформаційне повідомлення
Шаблон для написання статті