Правила прийому 2019 (вступ за дипломом молодшого спеціаліста)

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2019 році

Етапи вступної компанії
(з датами)

Освітні програми
за якими здійснюють підготовку на
приладобудівному факультеті, та їх описи

Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста до КПІ ім. Ігоря Сікорського» на 1-й курс перебдачає навчання за скороченою програмою (3 роки, замість 4) та здобуття освітнього рівння бакалавр.

Для вступу необхідно:

або

• обрана спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році, абітурієнт може обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

а далі:

• скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо його було складено,
  • претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Для складання екзаменів у КПІ ім. Ігоря Сікорського потрібно подати документи у період з 10 липня по 22 липня включно! Екзамени розпочнуться з 23 липня.

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 157