KPI Science Fest (день відкритих дверей)

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей приладобудівного факультету в рамках загальноуніверситетського дня відкритих дверей KPI Science Fest, який відбудеться 21 квітня 2018 року з 9:00 – 15:00.

Місце проведення: 1 корпус, Велика фізична аудиторія (1 корпус).

Програма заходу:

9:00 – реєстрація учасників (корпус 1);

09:00-12:00 – робота майданчиків (майстер-класи, презентації, тематичні конкурси, інформація про підрозділ, роздача цікавих матеріалів), консультаційних та інформаційних пунктів;

11:00-12:00 – загальні збори у Великій фізичній аудиторії, інформація щодо Правил прийому до університету у 2018 р.;

12:00-15:00 – День відкритих дверей приладобудівного факультету та кафедр.

Опитування студентів через ЕС Кампус

Шановні студенти!
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль “Опитування” в Електронній системі “КАМПУС” здійснити оцінку своїх викладачів за друге півріччя 2017/2018 навчального року.

Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування проводиться з 18 квітня по 17 травня.

Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп та відповідальних по кафедрах.