Інформаційний день «Горизонт 2020»

12 грудня 2017 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

Зала засідань Вченої ради,

корпус №1 відбудеться

Інформаційний день «Горизонт 2020»

Завантажити оголошення

Олімпіада з інженерної графіки і нарисної геометрії

Кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки проводить відбірковий етап студентської олімпіади «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ».

Запрошуємо для участі в олімпіаді всіх бажаючих студентів 1-го курсу приладобудівного факультету.

Олімпіада відбудеться 12 грудня (ВІВТОРОК).

Місце проведення – КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 7,  останній поверх, кафедра нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки.

Початок о 16:00

Додаткові бали на стипендію

До уваги студентів ПБФ!!!

Додаткові бали!

Заяви студентів приймаються до 15 грудня 2017 року.

Згідно нових правил призначення академічної стипендії (Наказ №7-11 від 13.02.2017 р.) п. 5.5. Студент, який претендує на врахування в рейтингу додаткових балів, самостійно подає заяву (зразок заяви знаходиться в деканаті) на ім’я голови Стипендіальної комісії факультету з відповідним проханням. До заяви додаються підтверджуючі документи (копії та оригінал для огляду) з посиланням на відповідний електронний ресурс (за наявності).

Стипендіальна комісія факультету перевіряє надану студентом інформацію та надає рекомендації щодо прийняття відповідного рішення. В разі виявлення недостовірної інформації студент позбавляється права на отримання додаткових балів.

Перелік підстав для врахування в рейтинг додаткових балів:

1. За науково-інноваційну діяльність:

• Призери в конкурсів, колектив до 5 осіб;
  • Призери в інших всеукраїнських, міжнародних конкурсах, колектив до 5 осіб;
  • Призер всеукраїнської олімпіади (2 тур), міжнародної олімпіади;
  • Учасник всеукраїнської олімпіади (2 тур), міжнародної олімпіади;
  • Участь у 2-му турі всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт (призер, учасник);
  • Участь у науково-дослідних роботах (виключення до творчих колективів);
  • Публікація у фахових наукових виданнях (цитовані видання);
  • Отримання патентів;
  • Участь у наукових та науково-технічних гуртках.

2. За участь у громадському житті:

• • Участь в роботі органів студентського самоврядування та Первинної профспілкової організації студентів;
  • • Громадського формування по охороні праці громадського порядку;
  • • Участь у студентських ініціативах (приклад: Башня, КПІ-ТВ, Радіо, Колізей, Белка тощо);
  • • Волонтерська діяльність і Університеті;
  • • Наукове товариство студентів та аспірантів;
  • • Участь у гуртках (приклад: BEST, ESTEIM);
  • • Участь у програмах розвитку Університету, міста, країни.

3. За спортивні досягнення.

• • Участь у змаганнях українського і світового рівня (призери та учасники, призери та учасники в Олімпійських іграх, Універсіадах).

Заяви студентів приймаються до 15 грудня 2017 року.

Деканат 28.11.2017р.