Sikorsky Сhallenge

8-10 жовтня 2019 року на базі Національного технічного університету України «Київський  політехнічний  інститут  імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2019».

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки й надання авторам кращих з них сприяння у їх комерціалізації, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у ньому беруть як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті.

Під час Фестивалю проходитиме відкрита виставка наукових проектів школярів учасників конкурсу Малої академії наук та буде проведено Форум «Sikorsky Challenge як модель інноваційного розвитку України» (8 жовтня).

На Форумі обговорюватимуться:

• інноваційна модель розвитку економіки України
  • підтримка мережі інноваційних кластерів та Стартап Шкіл найбільш розвинутих міст
  • підтримка стартапів, діючих інноваційних малих і середніх підприємств: джерела і механізми фінансової підтримки

Після форуму відбудеться конкурс проектів-фіналістів Фестивалю.

Заходи проходитимуть у Залі Вченої Ради (корпус 1) та у Центрі інноваційного підприємництва КПІ (корпус 6)

Запршуються всі бажаючі викладачі та студенти.

Программа Фестивалю  – http://sikorskychallenge.com